Provádíme školení pro získání zbrojního průkazu. Informace v prodejně nebo na telefonních číslech 605 539 759 a 603 300 428.

Zajišťujeme:

  • tormentace zbraní
  • uložení zbraní
  • znehodnocení , ničení zbraní
Opravy triendrůCena
Triedr s pevným zvětšením750,-
Seřízení dvojího vidění500,-
Triedr se změnou zvětšen1100,-
Seřízení dvojího vidění triedru se ZOOM900,-
PuškohledyCena
Oprava přístroje s pevným zvětšením750,-
Oprava přístroje se ZOOM950,-
Oprava přístroje se svět. bodem1100,-
Doplňující službyCena
Posouzení přístrojeod  100,-

Podmínky přijímání přístrojů do oprav:

 Přístroj je předáván do opravy čistý, bez řemínků, krytek či montáže u puškohledů (v případě nedodržení účtujeme přirážku 50,- Kč za kus). Je nutno popsat závady nebo požadavky na opravu. Pro případné doplňující informace doporučujeme uvést zpětnou adresu, tel. číslo a email osoby, která k upřesnění opravy je oprávněna (majitel).

Do opravy nepřijímáme triedry se změnou zvětšení, které mají přerušen pohyb mezi levou a pravou mechanikou a triedry typu LINEAR! U puškohledů neprovádíme kontrolu stálosti záměrné střelbou!

Rozsah opravy:

 Triedr dle bodu 1 a 3

 Provádíme čištění optiky, odrazných ploch hranolů a leštění antireflexních  vrstev čoček. Do pohybových mechanizmů doplňujeme příp. vyměňujeme tuk. Po složení seřídíme na jeden obraz a tmelíme přístroje proti vnikání nečistot. U přístrojů s pryžovým povrchem jsou hranoly po seřízení obrazů pojištěny lepením. Součástí opravy je i doplnění pojistných červíků či šroubků. U přístrojů se změnou zvětšení provádíme kontrolu, případnou opravu mechaniky ZOOMu a její seřízení. Po složení optiku seřídíme na ostrost obrazů v celém rozsahu ZOOMu.

 Triedr dle bodu 2 a 4

Provádíme demontáž přístroje ze strany objektivů. Čistíme venkovní optiku a vnitřní plochy objektivů, současně provedeme kontrolu uložení všech hranolů. Po složení přístroj seřídíme na jeden obraz. U přístrojů se změnou zvětšení provádíme kontrolu a seřízení mechaniky ZOOMu včetně ostrosti obrazů.

 Puškohledy dle bodu 1 až 3

 Podle typu přístroje provádíme demontáž, čištění optiky, kontrolu uložení optiky a záměrné osnovy, kontrolu pružin v přístroji a doplnění tuku. Po složení seřizujeme ukolmení záměrné osnovy, kontrolujeme rozsah ostření, rektifikaci a nastavení paralaxy. U přístrojů se změnou zvětšení kontrolujeme chod mechaniky ZOOMu a seřízení paralaxy v celém rozsahu ZOOMu. U přístrojů se světelným bodem je navíc prováděna kontrola uložení záměrné osnovy, osvětlovacích LED-diod a kontrola regulátoru osvětlení, včetně aretace.